Jak si získat a udržet štíhlou linii?

12. září 2008 v 15:37 | Memsha |  *Tipy:)*
Pár dobrých rad....
Naučte se jíst 5x denně v malých porcích a především se nezapomínejte nasnídat.
Snažte se pít min. 2 litry tekutin každý den, především ovocné a bylinné čaje, přírodní vody bez bublinek a je možné si dopřát i 1 sklenku vína.
Vybírejte si potraviny s vysokým obsahem vlákniny a nízkým glykemickým indexem (GI) , které uvolňují energii postupně a pomáhají tak udržet stabilní hladinu krevního cukru. K potravinám s nízkým GI patří zelenina, ovoce, ovesné vločky, celozrnné lupínky, těstoviny a jogurt.
Najděte si motivaci pro hubnutí a spojte se s někým, který vás ve vašem úsilí bude podporovat.
Vybírejte si kvalitní zdravé potraviny a ozdobte si jídlo tak, abyste nalákala všechny své smysly a měli jste příjemné pocity a pozitivní zážitky při jídle.
Soustřeďte se na jídlo a vymezte si na něj dostatek času, abyste si ho mohli vychutnat. Nedívejte si při jídle na televizi, nečtěte noviny a nejezte za jízdy v autě, spíše si povečeřte s přáteli.
Jezte jen když máte skutečně hlad a to do polosyta. Jakmile ucítíte první známku toho, že jste sytí, dejte si chvilku pauzu, ať dáte mozku čas zareagovat na pocit sytosti.
Stanovte si reálné cíle, které jsou ve vašich možnostech a budou pro vás motivací.
/* <![CDATA[ */ var bbs=screen,bbn=navigator,bbh;bbh='&ubl='+bbn.browserLanguage+'&ucc='+bbn.cpuClass+'&ucd='+bbs.colorDepth+'&uce='+bbn.cookieEnabled+'&udx='+bbs.deviceXDPI+'&udy='+bbs.deviceYDPI+'&usl='+bbn.systemLanguage+'&uje='+bbn.javaEnabled()+'&uah='+bbs.availHeight+'&uaw='+bbs.availWidth+'&ubd='+bbs.bufferDepth+'&uhe='+bbs.height+'&ulx='+bbs.logicalXDPI+'&uly='+bbs.logicalYDPI+'&use='+bbs.fontSmoothingEnabled+'&uto='+(new Date()).getTimezoneOffset()+'&uti='+(new Date()).getTime()+'&uui='+bbs.updateInterval+'&uul='+bbn.userLanguage+'&uwi='+bbs.width; if(typeof(bburlparam)=='string') { bbh+='&'+bburlparam; } if(typeof(bbkeywords)=='string') { bbh+='&keywords='+escape(bbkeywords); } document.write("<scr"+"ipt language='JavaScript' charset='windows-1250' type='text/javascript' src='http://go.cz.bbelements.com/please/showit/2444/2/3/7/?typkodu=js"+bbh+"&alttext=0&border=0&bust="+Math.random()+"&target=_blank'><"+"\/scr"+"ipt>"); /* ]]> */
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama